Namenite 0,5 % dohodnine

Namenite 0,5 % dohodnine Zavodu Muzej norosti, Trate

V Muzeju norosti si od leta 2013 prizadevamo za oživitev gradu Cmurek in vzpostavljamo muzej. Na podlagi številnih izvedenih aktivnosti je Ministrstvo za kulturo naši organizaciji podelilo status delovanja v javnem interesu na področju kulture in kulturne dediščine.

Vabimo vas, da našo predanost, skrb in znanje, ki ga kot prostovoljci vlagamo za skupno dobro, podprete tako, da našemu zavodu namenite 0,5 % davka od vaše dohodnine (v nasprotnem primeru bo ta delež sicer pripadel državnemu proračunu).

To storite tako, da v obrazec (snamete ga tukaj –> Dohodnina_2019) v vpišete svoje podatke, ga natisnete in nam ga podpisanega pošljete na Muzej norosti, Trate 14/c, 2213 Zgornja Velka ali ga sami posredujete na naslov: Finančni urad Maribor, Titova c. 10, 2000 Maribor, in sicer najkasneje do 31. 12. 2019.

Z vašo podporo bomo še bolje opravljali svoje poslanstvo. S podporo boste pomagali soustvarjati skupno prihodnost.

Zahvaljuje se vam ekipa Muzeja norosti!