Namenite 0,5 % dohodnine 2017 Zavodu Muzej norosti, Trate

foto_by_KatjaBidovecFoto by: Katja Bidovec

V Muzeju norosti že od leta 2013 kot prostovoljci izvajamo aktivnosti za:
– oživitev gradu Cmurek,
– ohranjanje in promocijo kulturne in naravne dediščine,
– čezmejno povezovanje ter vključevanje socialno ranljivih.

Na podlagi številnih izvedenih aktivnosti je Ministrstvo za kulturo naši organizaciji podelilo status delovanja v javnem interesu na področju kulture in kulturne dediščine.
Vabimo vas, da našo predanost, skrb in znanje, ki ga kot prostovoljci vlagamo za skupno dobro, nagradite tako, da našemu zavodu namenite 0,5 % davka od vaše dohodnine (v nasprotnem primeru bo ta delež sicer pripadel državnemu proračunu).

To storite tako, da v spodnji obrazec vpišete svoje podatke, ga natisnete in nam ga podpisanega vrnete ali ga sami posredujete na naslov: Finančni urad Maribor, Titova c. 10, 2000 Maribor, in sicer najkasneje do 31. 12. 2017.

Z vašo podporo bomo še bolje opravljali svoje poslanstvo. S podporo boste pomagali soustvarjati skupno prihodnost.

Za vsa dodatna vprašanja smo z veseljem na voljo.

Dohodnina_MuzejNorosti_2017

Ekipa Muzeja norosti se toplo priporoča in lepo pozdravlja!